زبان آلمانی

دوره های زبان آلمانی

مرکز آموزشی شاهین شهر

مدت زمان دوره

60 ساعت

طول مدت دوره

1.5 ماه

در این دوره آموزشی مجموعه کتابهای Menschen تدریس می شود که جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی برای رده سنی بالای ۱۸ سال است که مورد تایید موسسه گوته آلمان است.
این متد ۶ جلد کتاب درس و هر کتاب از ۴ بخش، مجموعاً ۱۲ درس کوتاه تشکیل شده و حاوی موضوعات روزمره در کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) است.

مجموعه کتابهای MENSCHEN برای سطوح زبان آلمانی A1,A2,B1 که با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) مطابقت دارند ، برنامه ریزی شده اند.
هر سطح در دو ترم خوانده می شود.

با اتمام سطح (A1(A1.1,A1.2 :شما قادر به استفاده و درک واژه های روزمره و جملات ساده در ارتباط با نیازهای مشخصی می باشید و توانایی معرفی خود و پرسش از دیگران را خواهید داشت.

با اتمام سطح (A2(A2.1,A2.2 : شما قادر به استفاده و درک واژه های پرکاربرد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) خواهید بود و توانایی بیان منظور خود را در شرایط ساده و معمولی خواهید داشت.

با اتمام دوره (B1(B1.1,B1.2: زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نمایند و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شوند، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نمایند.

علاقه مندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس خیابان عطار – فرعی ۸ غربی  مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۵۲۸۲۷۰۰ تماس حاصل نمایند.

قبلی
بعدی