مرکز زرین شهر

اعلام برنامه دوره‌ها

جدیدترین دوره‌ها

دوره های آموزشی

زبان انگلیسی | مرکز جابر انصاری

American english file

دوره های آموزشی | زبان انگلیسی | مرکز جابر انصاری | مرکز دانشگاه | مرکز مرداویج | مرکز میر | مرکز هشت بهشت

معرفی مرکز

تماس با مرکز

نشانی: زرین شهر، خیابان آیت الله کاشانی

تلفن: ۵۲۲۱۲۱۲۳-۵

شبکه های اجتماعی: تلگرام اینستاگرام

آشنایی با مرکز

 آموزش یکی از مؤثرترین عوامل در تغییر رفتار و روز آمد کردن مهارت، توسعه تخصص بینش و نگرش سرمایه‌های انسانی است. در بسیاری از کشورهای پیشرفته میزان مهارت و دانش به روز شهروندان آن، نقطه قوت آنان محسوب می‌شود. از این رو هزینه‌های مصروفه در حوزه آموزش همواره به عنوان یک سرمایه‌گذاری مفید و مؤثر تلقی می‌شود.

علاوه بر آموزش‌های عالی مقطع‌دار که از طریق دانشگاه‌ها و مراکز رسمی دولتی و یا غیردولتی ارائه می‌شود، آموزش‌های کوتاه‌مدت بدو خدمت و یا حین خدمت که منجر به کسب دانش، مهارت و افزایش کارایی در افراد می‌شود، نقش بسزایی در توسعه کمی و کیفی تولید و موفقیت سازمانی و تشکیلاتی خواهد داشت.

لذا شناسایی جوامع هدف، تعریف دوره‌های آموزشی کاربردی و اشتغال‌محور، تدوین برنامه‌ها و دوره‌‌های آموزشی مطلوب، استفاده از اساتید متخصص و مجرب می‌تواند از نقطه نظر کارایی واشتغال‌زایی، دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت را از بسیاری دوره‌‌های بلندمدت سودمندتر نماید.

جهاد‍ دانشگاهی از همان سال‌های اولیه فعالیت، با تشکیل معاونت آموزشی و برگزاری مستمر دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت تخصصی در سطح کشور، توانسته است نه تنها توجه عامه مردم بلکه استقبال اقشار دانش‌آموخته را نیز به این دوره‌‍‌ها معطوف دارد.

آشنایی با دوره های مرکز

دستیار دندانپزشک

به عنوان کمکیار دندانپزشک یا هر شخص دیگری که در حال انجام عملیات ترمیمی و درمانی بر روی بیمار است می‌باشد. دستیار بیمار را آماده برای عملیات دندانپزشکی می‌کند و همچنین وسایل مورد نیاز را ضدعفونی و استرلیزه می‌نماید. دستیار دندانپزشک در هنگام عملیات دندانپزشکی وسایل مورد نیاز را به دندانپزشک می‌دهد.

دستیار دندانپزشک به خاطر ثبات شغلی، ورود سریع به بازار کار و ماهیت پزشکی و کمک‌کننده‌ای که دارد جزو شغل‌های محبوب به حساب می‌آید. دستیاران دندانپزشک عموما با ویژگی‌هایی چون منظم، منطقی، کارآمد و اجتماعی بودن شناخته می‌شوند. برای دستیار وظایف گسترده و متنوعی تعریف شده؛ اما چه در مورد کارهای روتین و عمومی مطب دندانپزشکی و چه در مورد وظایف حرفه‌ای و تخصصی، دستیار دندانپزشک به سطح بالایی از مهارت و دقت نیاز دارد.

اجتناب ناپذیر می باشد. در این راستا برنامه آموزشی دستیار کنار دندانپزشک با هدف آموزش به دستیاران جهت کمک به کادر مشغول به کار در مراکز درمانی و مطب های دندانپزشکی می باشد.

افراد دیپلم به بالا در کلیه رشته ها امکان شرکت در دوره را دارند.این دوره آموزشی در جهاددانشگاهی واحد اصفهای طی ۱۲۰ ساعت آموزشی به صورت نظری و عملی برگزار می گردد . در پایان دور گواهینامه پایان دوره به فراگیران دوره اعطا می گردد .